sobota, 19 października 2013

Alone.Jak zwykle mój aparat nie spisał się dobrze , ale nadal zbieram na nowy . Zdaję sobie sprawę , że jakiś czas to potrwa , a 
nie chce przez to nic nie dodawać na bloga . Wobec tego próbuje "ogarnąć" ap i inne programy aby jakoś była jak najlepsza .
 Co do koszulki to jest to zwykły czarny t-shirt z napisem alone . Dla zainteresowanych miałam pomysł aby napis przyszyć , ale jak zwykle podczas szycia musiałam zepsuć maszynę , cała ja . Dlatego użyłam taśmy , którą należy zaprasować na materiale , następnie odkleić papierek i przykleić napis na koszulkę oraz kolejny raz zaprasować . Dzięki temu jest on trwały , nie można go już niczym odkleić . Moim zdaniem jest to dobry i łatwy sposób . 


                                                                                         INSPIRATION                                                                                                          theavenue.pl13 komentarzy:

 1. Mi tam się termo taśma odkleiła... nie wiem, co zrobiłam źle, ale się poddałam:) Ta koszulka to dla ciebie, czy dla kogoś płci męskiej? W ogóle nie spodziewałam się tych zdjęć inspiracji z panami, bo na początku napis "alone" zabrzmiał mi tak... pretensjonalnie. Ale ogólnie efekt jest ciekawy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. i po co wydawać kasę na oryginał skoro można zrobić coś samego w domu :)? podoba mi się! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super Ci to wyszło !
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie na nowy post !:*
  Malwina

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie wyszło! Ja ostatnio tą taśmą kleiłam ozdoby, mam nadzieję, że się utrzymają ;d

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne..a z tą taśmą musze wypróbować, bo jednak maszyna do mnie nie przemawia :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie podklejałam jeszcze taśmą, ale mam pewien opór przed stosowaniem taśm, dlatego napisy wolę namalować :)

  OdpowiedzUsuń